PHYTO NOVATHRIX SH ANTICAD 200ML Trego me te zmadhuar

PHYTO NOVATHRIX SH ANTICAD 200ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,612.50

Pagesë me para në dorë

L2,150.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO NOVATHRIX SH ANTICAD 200ML

Phyto Paris sjell trajtimin me te fundit per renien e flokeve. Shampo energjizuese e cila:
- redukton renien e flokeve
- stimulon rritjen e tyre
- i jep flokeve volum
- forcon fibren e flokut.

Shampo eshte e pershtatshme per te gjitha tipet e renies se flokeve per femra dhe per meshkuj. Ndryshe nga Phytologist, Novathrix ndikon ne nje target biologjik te 16-te (proteina WNT), i cili ndikon ne rritjen e flokeve. 

Permbajtja:

  • Ekstrakte Guarana - i jep flokut fortesi
  • Ekstrakte te Alges se kuqe - vesh fibren e flokut
  • Ekstrakte Bisht kali - ndikon ne rritjen e fibres se flokut

Perdorimi:
Perdoret si nje shampo e zakonshme 2 deri 3 here ne jave. Per nje veprim me te plote duhet shoqeruar me ampulat Phyto Novathrix.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori