LIERAC BODY SLIM CRYOACTIVE CONCENTRATE *150ML Trego me te zmadhuar

LIERAC BODY SLIM CRYOACTIVE CONCENTRATE *150ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,720.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BODY SLIM CRYOACTIVE CONCENTRATE *150ML

Trajtimi me i ri i Laboratoreve Lierac kunder celulitit, bazuar ne teorine e kriolipolizes, largon celulitin e fiksuar dhe tonifikon lekuren. Largon yndyrnat e depozituara dhe pengon grumbullimin e tyre ne shtresat poshte lekures. Lekura mbetet e bute dhe e hidratuar. Jep nje efekt ftohes te menjehershem. 

Permbajtja:

  • Kompleks aktiv kafeine - stimulon shperhapjen e yndyrnave te grumbulluara
  • Sistemi veprues WTB dhe Pro-Irisina transformojne qelizat e bardha yndyrore ne qeliza kafe adipocitesh. Gjihashtu pengon futjen e glukozes ne qelizat yndyrore duke mos lejuar grumbullimin e letyre te fundit. 
  • Acid Hialuronik - efekt hidratues 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke duke masazhuar ne zonat problematike. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori