LIERAC DIOPTIRIDE FILLING CREAM *15ML

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L2,242.50

Pagesë me para në dorë

L2,990.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC DIOPTIRIDE FILLING CREAM *15ML

Krem per rrudhat rreth syve si pasoje e mimikes dhe dehidratimit me peptide kunder drites blu. Bazuar ne tekniken e injeksioneve te botulines. 

Permbajtja:

  • Hialu 2 - rehidraton dhe mbush lekuren. 
  • Botuline (Hekzapeptide) - inhibon neurotransmetuesin qe vepron ne kontraktimin muskular te zones rreth syve. 
  • Ekstrakte Alkemila, Bisht kali, Dredhez - stimulojne sintezen e fibroblasteve.
  • Peptide kunder dites blu

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori