Lierac Soin De Teint Fluide Dore 30Ml Trego me te zmadhuar

Lierac Soin De Teint Fluide Dore 30ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,547.50

Pagesë me para në dorë

L5,350.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SOIN DE TEINT FLUIDE DORE 30ML

LaboratorëLierakanë vënë në përdorim të gjithë eksperiencën kundër-moshëtë propozuar SOIN DETEINTnjë linjë dedikuabukurisë së ngjyrësë lëkurësFondotintë fluiddhpudër e presuaabronxantme vepritë trefishtë anti-age:

  1. Zbut falë acidit hialuronik të pastër, "substanca e referimit” e përdorur nga dermatologët për t’i dhuruar në mënyrë të menjëhershme volum lëkurës dhe për të mbushur rrudhat.
  2. Parandalon shenjat e moshës me një princip aktiv natyral të patentuar kundër ndotjes dhe kundër radikaleve të lira, bashkuar me vitaminën E.
  3. Mbron lëkurën nga rrezet e diellit, me filtra mbrojtës SPF 15.

Fondotintat Soin de teint përcaktohesipatipitë lëkurësrezultatitë dëshiruadhstinësNjë teksturë e vetmnë katër tonalitete: “IVOIRE” lëkurë me ngjyrë shumë të hapur, “SABLE” lëkurë me ngjyrë tëhapur, “DORE” lëkurë me ngjyrë të mesme, “SOLEIL” lëkurë të errët ostë nxirë.

Fondotinta tendos menjëherë lëkurën dhe reflekton dritën për një shkëlqim absolut. Ideale për një lëkurë më uniforme dhe një makijazh natyral.

Përbërës aktiv:

  • Acid hialuronik i pastër në solucion3%, mbush dhe hidraton
  • Aktiv bioteknologjik (patentë e Lierac): mbron nga veprimi dëmtues i ndotjes dhe/ose nga irritim i ultravioletë.
  • Pigmente Soft Focuse përthithës të ndriçimit 8,6%: ndriçojnë ngjyrën dhe zbusin imperfeksionet.
  • Orgasol 3%: rregullon sekretimin e yndyrës, garanton një efekt opacizant që zgjat dhe një mbajtje më të mirë të makiazhit.
  • Filtra solare SPF 15 (Bioksid Titaniumi, Etilmetoksicinamat dhe Tinosorb M): mbrojtje nga rrezet UV
  • Vitaminë E: efekte anti-oksiduese, mbron membranat qelizore dhe të gjitha elementet e nevojshëm për jetën qelizore.

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet mbi trajtimin e përditshëm, duke e përhapur me mollëzat e gishtave nga qendra e fytyrës në drejtim r jashtë saj, pa harruar qafën.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori