CURASEPT DAYCARE COLLUT  SENSITIVE * 250ML Trego me te zmadhuar

CURASEPT DAYCARE COLLUT SENSITIVE * 250ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L750.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

CURASEPT DAYCARE COLLUT SENSITIVE * 250ML

Shpelares goje per dhembe sensitive, me vajra esenciale, nitrat kaliumi dhe fluorur natriumi.Pa alkool dhe pa SLS. 
Ka veprim kunder pllakes bakteriale dhe lufton halitozen. Ul dhimbjen qe vjen si rezultat i ndjeshmerise se dhembeve. Ruan higjenen e mire te gingivave. Riforcon smaltin dhe mbron nga kariesi. 

Perdorimi:
Perdoret 2 here ne dite 20 ml solucion dhe behet shpelarje e gojes per 1 minute. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori