PLASMON IL BISCOTTO DEI BAMBINI 6 MESI+ *720G Trego me te zmadhuar

PLASMON IL BISCOTTO DEI BAMBINI 6 MESI+ *720G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L880.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PLASMON IL BISCOTTO DEI BAMBINI 6 MESI+ *720G

Biskota Plasmon per femije nga 6 muaj me kalcium, vitamina te grupit B te perzgjedhura dhe hekur i rendesishem per zhvillimin e sistemin imunitar.
Te gjithe perberesit ne produktet Plasmon jane te kontrolluar imtesisht, pa ngjyrues, konservues, pa gjalp apo veze dhe vetem 8% yndyrna.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori