EVENING PRIMROSE OIL,OMEGA 6, VIT E*180 CAPS Trego me te zmadhuar

EVENING PRIMROSE OIL,OMEGA 6, VIT E*180 CAPS

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

EVENING PRIMROSE OIL,OMEGA 6, VIT E*180 CAPS

Vaj i nxjerre nga farat e bimes Primrose, i pasur me acide yndyrore esenciale (Omega 6), te cilat nuk mund te prodhohen nga trupi i njeriut. Balanca e duhur e acideve yndyrore ensenciale eshte e nevojshme per zhvillimin normal te trupit dhe trurit. 
Vaji eshte ekstraktuar nga presimi ne te ftohte i farave te Primrose dhe ka te shtuar vitaminen E me veti antioksidante. Veprimi kryesor i Vajit Primrose eshte hidratimi i lekures, permiresimi i elasticiteti te saj, reduktimi i akneve te inflamuara dhe lehtesimi i simptomave te lidhura me ekzemat. 

Perdorimi:
Konsumohen 2 kapsula xhelatinoze 3 here ne dite. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori