LA ROCHE-POSAY LIPIKAR BAUME + SYNDET 400ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,750.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR BAUME + SYNDET 400ML

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR BAUME 400ML

BALSAM RIPARUES

Lipikar Baume është zgjidhja e duhur  për lëkurat e thata dhe shumë të thata, e  përshtatshme për bebe,fëmijë dhe të rritur.

E pasur me AquaPosae Filiformis,Lipikar Baume ka treguar se lë një hidratim me efekt  të gjatë duke e lënë lëkurën të ndihet e butë dhe më e rehatshme,gjithashtu ndihmon në reduktimin  e ndjenjës së thastësisë.

PЁRDORIMI

Ne rekomandojmë aplikimin një  herë  në  ditë  në lëkura të thata dhe shumë të thata, në fytyrë dhe ose në trup të  lara paraprakisht me një produkt që  ska përbërje sapuni.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SYNDET 400ML

XHEL-KREM PASTRUES
Lares trupi i formuluar per lekura shume te thata dhe te irrituara. Me ne permbajtje gjalp Shea dhe Niacinamide pastron lekuren duke e ushqyer njekohesisht. I pershtatshem per t'u perdorur per bebe, femije dhe te rritur. 
Pa sapune, pa paraben dhe pa aroma te shtuara. 

PERDORIMI
Aplikohet produkti ne lekure te njome, masazhohet lehte dhe shpelahet me uje te bollshem. Per rezultate pozitive produkti duhet te perdoret cdo dite rregullisht. 30 produkte të tjera në të njëjtën kategori