Milupa Pappa Lattea Straciatella 250G Trego me te zmadhuar

Milupa Pappa Lattea Straciatella 250G

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L560.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA PAPPA LATTEA STRACIATELLA 250G

KREM ME DRITHERA E COPEZA ÇOKOLLATE

Drithërat Milupa përmbajnë elementët ushqimorë bazë,shije të reja.komplekse për të plotësuar një dietë të larmishme me vlera ushqimore ,dhe me përbërjen e duhur për të mësuar përtypjen.

Përbërësit:

*13 Vitamina 

*Minerale

Përgatitja :

Vendos sasinë e duhur të drithërave ,më pas shto sasinë e ujit .Përziej derisa të bëhet një pure e butë.

Për fëmijë nga dymbëdhjetë muaj e lart.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori