PHYTOJOBA MOISTURIZING CARE GEL 150ML Trego me te zmadhuar

PHYTOJOBA MOISTURIZING CARE GEL 150ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,242.50

Pagesë me para në dorë

L2,990.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOJOBA MOISTURIZING CARE GEL 150ML

Shkelqim dhe butesi....
Gjatesia e flokut rigjen gjalleri, majat e thara hidratohen dhe rikthehen te kene butesi. Mund te krihen me thjeshte, floke te mendafshte, te lehte dhe te parfumuar.

Qumesht Jojoba 
Emulsion prejardhur nga disa pika vaj Jojoba, uje dhe acid hialuronik, forcon filmin hidrofilik per te limituar avullimin e ujit nga lekura. Teksture e lehte, deperton me shpejtesi ne thellesi te fibres se flokut per ta hidratuar intensivisht.

Ekstrakt Malve
Per nje hidratim intensiv, asociohet vaji jojobes me Malven. Polisakaridet e Malves kane veti te perthithin ujin deri sa te krijohet nje film xheli te padukshem qe mban hidratimin e fibres se flokut. 

Teknologjia Hydra-Care 
Kjo teknologji eshte nje kombinim i 3 polimereve natyrale (pullulano, alginato e acido ialuronico) seleksionuar per nje veprim te dyfishte.: 
- formon nje film mbrojtes ne siperfaqen e flokut
- shperndam nje kopmleks hidratues ne fijen e flokut per te zgjatur hidratimin gjate gjithe dites.

Menyra e perdorimit:
Aplikohet  mbi gjatesi dhe maja ne floke te thate ne cdo moment te dites.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori