HOLLE POUCH APPLE, PEACH, FRUITS OF THE FOREST 90G Trego me te zmadhuar

HOLLE POUCH APPLE, PEACH, FRUITS OF THE FOREST 90G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L250.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE POUCH APPLE, PEACH, FRUITS OF THE FOREST 90G

Pure frutash pergatitur me produkte te cilesise Demeter. Formuluar per t'ju pershtatur nevojave te femijeve mbi 8 muajsh. Me permbajtje: molle, pjeshke, luleshtrydhe, boronice, mjeder.

Pa sheqerna dhe kripra te shtuara, pa veze, pa gluten, pa laktoze. Mund te ruhet ne frigorifer deri ne 2 dite pas hapjes.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori