LIERAC PREMIUM THE CURE ABSOLUTE ANTI-AGING *30ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L15,470.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM THE CURE ABSOLUTE ANTI-AGING *30ML
Një trajtim i ri për ti bërë ballë plakjes së parakohshme të lëkurës Falë kërkimeve të fundit të rigjenerimit qelizor, Premium La Cure ka një formulë të re inovative që korrigjon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës.

Formula bashkon Hexapeptidin FX, një princip aktiv që riprodhon proteinën FOXO dhe ndihmon në rigjenerimin e indeve, me teknologjinë GDF-11 që favorizon rigjenerimin qelizor duke stimuluar proteinen e rinisë. Qelizat e reja shtohen ndërsa të plakurat pakësohen.

Rezultati: Në fund të ciklit të trajtimit, lëkura çlirohet nga shenjat e stresit, rigjenerohet dhe lëkura rigjen rininë e saj. Një formulë inovative e zhvilluar në bashkepunim me Universitetin e Harvard Një teksture aktive e çmuar, që jep freski dhe komfort. Një aromë femërore me baze jasemini, irs dhe myshk.

Menyra e perdorimnit: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar para trajtmit të përditshëm.
Trajtim 28 ditor për tu përsëritur 1 deri në 3 herë në vit.
.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori