VICHY SLOW AGE SPF25 *50ML Trego me te zmadhuar

VICHY SLOW AGE SPF25 *50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,950.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY SLOW AGE SPF25 *50ML

Krem dite, i pari i linjes Vichy me SPF 25 i cili ngadaleson shenjat e plakjes, per nje lekure te re dhe te shendetshme. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave. 

Permbajtja:

Baïcaline: ekstrakte nga bime 2000 vjeçare te perdorura ne Kine me veti antioksidante
- Prebiotike
- Uje Termar Vichy

Lekura eshte e mbrojtur dhe e hidratuar. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes pas larjes se fytyres, duke shmangur zonen rreth syve. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori