HOLLE POUCH APPLE WITH BLUEBERRY AND DATE 6M+ 90G Trego me te zmadhuar

HOLLE POUCH APPLE WITH BLUEBERRY AND DATE 6M+ 90G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L250.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE POUCH APPLE WITH BLUEBERRY AND DATE 6M+ 90G

Pure frutash pergatitur me produkte te cilesise Demeter. Formuluar per t'ju pershtatur nevojave te femijeve mbi 6 muajsh. Me permbajtje: molle, boronice, hide

Pa sheqerna dhe kripra te shtuara, pa veze, pa gluten, pa laktoze. Mund te ruhet ne frigorifer deri ne 2 dite pas hapjes.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori