SENSIBIO AR CR 40ML Trego me te zmadhuar

SENSIBIO AR CR 40ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,025.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

SENSIBIO AR CR 40ML

Krem trajtues per qetesimin e skuqjeve te lekures se fytyres. Largon skuqjen duke rregulluar faktorin biologjik qe shkakton vazodilatacionin. 

Permbajtja:
Rosactiv : patente qe trajton vazodilatacionin
- Enoxolone, alantoin dhe kanola: veti zbutese dhe qetesuese
- Glicerine: me veprim hidratues

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke pas larjes se fytyres duke evituar zonen rreth syve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori