NEUTROGENA CR MANI WITH NORDIC BERRY *75ML Trego me te zmadhuar

NEUTROGENA CR MANI WITH NORDIC BERRY *75ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L530.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NEUTROGENA CR MANI WITH NORDIC BERRY *75ML

Ky krem eshte nje kombinim perfekt i perberesve hidratues dhe ushqyes se bashku me " Nordic Berry", i cilesuar ndryshe si superfruti norvegjez. Kjo formule norvegjeze ushqen duart e thata, duke i lene ato te buta, te hidratuara dhe te bukura cdo dite.

- kremi eshte i pershtatshem dhe per lekurat e ndjeshme

- teksture e lehte, jo ngjitese

- arome e lehte.

MENYRA E PERDORIMIT:

Te aplikohet kremi ne duar disa here ne dite, kur eshte e nevojshme. Rekomandohet lyerja sidomos pas larjes se duarve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori