HOLLE ORGANIC NURSING TEA  *30G Trego me te zmadhuar

HOLLE ORGANIC NURSING TEA *30G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L550.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE ORGANIC NURSING TEA *30G

Caj organik me perberje bimesh organike. Pa sheqer ne permbajtje.

- Fara anisi

- Limon

Eshte i keshillueshem te perdoret nga nenat ne muajt e fundit te shtatezanise dhe gjate periudhes se laktacionit.

MENYRA E PERDORIMIT:

1 bustine vendoset ne 200ml uje te ngrohte dhe lihet te infuzoje per 5-10 minuta. Me pas bustina hiqet, lihet çaji te ftohet deri ne temperature ambienti dhe eshte gati per konsum.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori