HOLLE ORGANIC RICE PORRIDGE 4-6M+ *250G Trego me te zmadhuar

HOLLE ORGANIC RICE PORRIDGE 4-6M+ *250G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE ORGANIC RICE PORRIDGE 4-6M+ *250G

Krem orizi organik i pershtatshem per bebe mbi 4-6 muajshe. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie. Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje.  Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet. Produkt i çertifikuar nga Demeter.  

Pergatitur me oriz organik nga fermat biodinamike Demeter. 

Eshte ideal per vaktin e darkes.

Pergatitet ne pak minuta. Pluhuri hidhet ne uje te valuar dhe perzihet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori