JOWAE YOUTH CONCENT COMPLEX CORRECTING 30ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,770.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE YOUTH CONCENT COMPLEX CORRECTING 30ML

Koncentrat anti-njolle per te gjitha tipet e lekurave. Aktivizon rinimin e lekures, redukton njollat e erreta dhe jep shkelqim. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Ekstrakte te çajit te bardhe - me veprim mbrojtes kunder radikaleve te lira, inhibon sintezene e melatonines. 

- Vitamine E

- Vitamine B3

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori