AMINEXIL CLINICAL 5 , FEMME *21FL *6ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L9,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AMINEXIL CLINICAL 5 , FEMME *21FL *6ML       

Trajtim Anti-rёnie intensiv me efekt tё 5-fishte  pёr femra.
Renie flokesh e reduktuar ne 6 jave, rritje e mikroqarkullimit fale edhe aplikatorit masazhues te perfshire. Redukton disbalancat e lekures se skalpit. Renia eshte e perkohshme dhe e reduktuar. Pas 3 javesh lekura e skalpit eshte e perforcuar dhe floket me te forte.

Përbësit :

- Arginina + aplikator i ri masazhues qё favorizon mikroqarkullimin ;
- Aminexil (diaminopyrimidine oxide,pёrb.kimike) , pёr tё forcuar rrёnjёn
- SP94™ pёr tё forcuar fibrёn;
- Vitaminё PP(nikotinamina)  e B6(piridoksina) pёr tu dhёnё  jetё , dhe bukuri flokёve.

Përdorimi : Për një trajtim intensiv përdorni një ampule cdo ditë dhe për një trajtim mbajtës përdorni një ampulë tre herë në javë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori