HOLLE ORGANIC INFANT FORMULA 2 *600G Trego me te zmadhuar

HOLLE ORGANIC INFANT FORMULA 2 *600G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,950.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE ORGANIC INFANT FORMULA 2 *600G

Qumesht formule per bebet mbi 6 muajshe. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie. Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje. 

Zevendesues shume i mire i qumeshtit te nenes. Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet. Nuk permban yndyre dhe çertifikuar nga Demeter. 

Karbohidrati i vetem ne permbajtje eshte Laktoza. 

Qumeshti i perdorur vjen nga lope te rritura ne fermat biodinamike Demeter. 

Pergatitet ne pak minuta. Ne qumeshtin formule shtohet uje i valuar dhe tundet. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori