JOWAE NOURISHING DRY OIL 100ML Trego me te zmadhuar

JOWAE NOURISHING DRY OIL 100ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,070.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE NOURISHING DRY OIL 100ML

Vaj i thate i pershtatshem per t'u perdorur ne trup dhe ne floke. Ushqen dhe jep komfort ne te njejten kohe. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Vaj kamelia - me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese

- Vaj Makadamia

- Vaj Luledielli

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne trup. Aplikohet sipas nevojes ne floke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori