JOWAE WRINKLE SMOOTHING EYE SERUM 15ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,047.50

Pagesë me para në dorë

L2,730.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE WRINKLE SMOOTHING EYE SERUM 15ML

Serum i perqendruar me veti anti-rrudhe per konturin e syve. Rrudhat zbehen dhe lekura rreth syve zbutet. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Ginseng i kuq - Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

- Acid Hialuronik

- Alga kafe

- Kameline

- Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori