JOWAE WRINKLE SMOOTHING LIGHT CREAM 40ML

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L2,437.50

Pagesë me para në dorë

L3,250.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE WRINKLE SMOOTHING LIGHT CREAM 40ML

Krem anti-rrudhe per lekura normale-mikse dhe ato sensitive. Fytyra vizualisht do te duket me e re, e bute dhe e shkelqyeshme. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Ginseng i kuq - Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

- Peptide zbutese

- Acid Hialuronik

- Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet çdo mengjes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori