MENTADENT COLLUTORIO *500ML Trego me te zmadhuar

MENTADENT COLLUTORIO *500ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MENTADENT COLLUTORIO *500ML

Shpelares goje me 8 veprime, efikas kunder rritjes se baktereve dhe kunder kariesit:

- Antibakterial

- Anti pllake

- Mbrojtje nga kariesi

- Ndihmon ne riforcimin e smaltit

- Ndihmon ne mbrojtjen e gingivave

- Efikase ne pastrimin e gjuhes

- Vepron edhe ne zonat me te veshtira per t'u arritur

- Jep freski qe zgjat ne kohe

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori