BIODERMA SENSIBIO H2O DET S/SCH 250ML Trego me te zmadhuar

BIODERMA SENSIBIO H2O DET S/SCH 250ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIODERMA SENSIBIO H2O DET S/SCH 250ML


Uje micelar kompatibel me fytyren, duke qene se micelat e saj kane ne permbajtje estere acidesh te ngjashme me fosfolipidet e lekures. Ndihmon ne rregullimin e filmit lipidik. 

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke me ane te nje diskete pambuku. Pasi behet pastrimi i makeup-it riaplikohet ne fytyren e pastruar. Nuk shpelahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori