OMEGA 3 600MG  COMPLETE JAMIESON*80CAPS Trego me te zmadhuar

OMEGA 3 600MG COMPLETE JAMIESON*80CAPS

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,355.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

OMEGA 3 600MG COMPLETE JAMIESON*80CAPS

Nje perzierje e paster e omega 3 nga vaji i peshkut, i pasur me EPA dhe DHA te perthithshme lehtesisht fale trajtes trigliceridike. Ndihmon ne reduktimin e nivelit te kolesterolit ne gjak duke ndikuar ne nje shendet te pergjithshem te mire. 

MENYRA E PERDORIMIT:

Perdoret 1-3 kapsula xhelatinoze ne dite. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori