LIERAC LIFT INTEGRAL NUTRI RICH CREAM 50ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,337.50

Pagesë me para në dorë

L8,450.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFT INTEGRAL NUTRI RICH CREAM 50ML

Kremi me efekt Lifting per lekura te thata dhe shume te thata.

I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky krem dite eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasur me gjalp Karite me veprim ushqyes.Nje teksture innovative e cila permbyll dy polimere natyrale te cilet formojne nje film ne siperfaqen e lekures per nje efekt lifting dinamik. I pasur me vaj Camelia dhe dyll vegjetal ultra lifting, tekstura e lehte dhe jo e yndyrshme, sjel comfort ne lekure pa e renduar. Nje arome e fresket dhe e kendshme e bimeve te bardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

Aplikohet ne mengjes dhe darke duke evituar konturin e syve.

Principet aktive:

  • Ekstrakt Mogano - Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.
  • Ekstrakti tulipanit lejla - Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.
  • Koncentrati Hyalu-3 - Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)
  • Gjalp Karite - Veprim ushqyes

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori