MILUPA APTAMIL 4 LATTE 400G Trego me te zmadhuar

MILUPA APTAMIL 4 LATTE 400G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA APTAMIL 4 LATTE 400G

QUMESHT APTAMIL 4 400G

Aptamil 4 siguron nevojat ushqimore të foshnjes nga 24 muaj e lart.

 Përbërësit:

Përmban një përzierje unike prebiotikësh (scGOS/IcFOS);LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe te pangopura);

Nukleotide që janë blloqe ndërtuese të të gjitha qelizave,përbërës te AND dhe ARN

Proteina,vitamina,antioksidantë,fibra prebiotikë,hekur,kalcium dhe minerale te domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasite dhe raportet e duhura).

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori