VICHY MINERAL 89 SERUM 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY MINERAL 89 SERUM 50ML

Serum per te gjitha tipet e lekurave. Me uje termal 89% te mineralizuar kombinuar dhe me acid hialuronik te perqendruar. Forcon barrieren kutane te lekures duke e mbrojtur ate nga faktore agresore te jashtem (ndotja, stresi, lodhja). Ne çdo dite lekura do te ndihet e hidratuar, e mbushur dhe e mbrojtur. 

Pa parfume, ngjyrues, silikone dhe paraben.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes ne lekure te paster. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori