BIOSCALIN ENERGY FIALE ANTICAD UOMO 10FL*3.5ML Trego me te zmadhuar

BIOSCALIN ENERGY FIALE ANTICAD UOMO 10FL*3.5ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,460.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIOSCALIN ENERGY FIALE ANTICAD UOMO 10FL*3.5ML

Ampula te nevojshme per t'i dhene energji fibres se flokut tek meshkujt. Me permbajtje:

-ATP 3: kombinim i tre perberesve Arginine, Kafeine dhe Karnitine te cilat nxisin metabolizmin energjitik tek fibra e flokut. 

-AJB Complex: kombinon vetite e Biotines (ruan flokun) me ektraktet e Ajuga Reptans (favorizon trofizimin e flokut).

- Ekstrakte te sheges dhe kafes jeshile te cilat mbrojne flokun nga stresi oksidativ. 

- Kreatina, Ubidecarenon dhe Zink me veprim ushqyes.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet permbajtja e nje ampule çdo 3 dite. Produkti mund te aplikohet ne floke te thate ose te lagur.

Keshillohet perdorimi per nje periudhe 3 mujore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori