BIOSCALIN PHYSIO GENINA FIALE ANTICAD 10FL*3.5ML Trego me te zmadhuar

BIOSCALIN PHYSIO GENINA FIALE ANTICAD 10FL*3.5ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,680.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIOSCALIN PHYSIO GENINA FIALE ANTICAD 10FL*3.5ML

Ampula trajtuese per renien e flokeve ne meshkuj dhe femra; renie me natyre sezonale, nga duhani, stresi ose me natyre dietetike. 

-Physiogenina (kombinim i disa principeve aktive) ruan dhe zgjat jeten e flokut, nderkohe qe stimulon procesin e riparimit qelizor.

-Triactive3® teknologji e re me leshim te ngadalte dhe per nje kohe te gjate, gje qe ben aplikimin e ampulave 1 here ne 3 dite. 

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet permbajtja e nje ampule çdo 3 dite. Produkti mund te aplikohet ne floke te thate ose te lagur.

Keshillohet perdorimi per nje periudhe 3 mujore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori