RILASTIL BABY SUN SYSTEM SPR 50+ 200ML Trego me te zmadhuar

RILASTIL BABY SUN SYSTEM SPR 50+ 200ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,430.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL BABY SUN SYSTEM SPR 50+ 200ML

Spray mbrojtes ndaj diellit per femije, ne trajte emulsioni me teksture te lehte dhe lehtesisht te perthithshme. I pershtatshem per lekurat delikate te te porsalindurve dhe femijeve,garanton nje mbrojtje te plote ndaj rrezatimeve UVA/UVB. Parandalon djegiet e lekures dhe shfaqjen e eritemave solare duke e mbajtur lekuren te hidratuar. 

Rezistent ndaj ujit; hipoalergjik; pa parabene; pa parfum; pa alkool dhe pa kolorante.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet vazhdimisht gjate dites sipas nevojes. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori