MAGNESIUM DIRECT400MG(B6+B9+B12)DROPEL HERZ 20BUST Trego me te zmadhuar

MAGNESIUM DIRECT400MG(B6+B9+B12)DROPEL HERZ 20BUST

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,160.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MAGNESIUM DIRECT400MG  (B6+B9+B12)DROPEL HERZ 20BUST

Shtese ushqimore e pasur me Magnez (400mg), Vitamine B6( 6mg),Vitamine B12 (3ug) dhe acid folik (400ug),te gjitha ne nje bustine te vetme. Ky kombinim vitaminash dhe mineralesh ju ndihmon per te pasur nje funksion muskular sa me te mire. Shija e granulave me limon e ben me te pelqyeshme produktin per ju.

MENYRA E PERDORIMIT:

1 bustine ne dite, te tretet direkt ne goje.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori