CURAPROX CANDY LOVER SET DENTIF+SPAZZ 5460

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,500.00

Pagesë me para në dorë

L2,000.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX CANDY LOVER SET DENTIF+SPAZZ 5460

Paste zbardhuese me shije shalqi dhe mente e fresket, pa SLS. Vetia zbardhuese vjen nga prania e enzimes glukoze oksidaze dhe dioksidit te titaniumit. Fluori dhe Ksilitoli mbrojne nga kariesi. Hidroksilapatiti krijon nje film mbrojtes rreth smaltit duke e rimineralizuar ate. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori