CAPITALSOLEIL PROT WATER B-CAROTEN TAN SFP30+200ML Trego me te zmadhuar

CAPITALSOLEIL PROT WATER B-CAROTEN TAN SFP30+200ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,805.00

Pagesë me para në dorë

L3,300.00 Taksa te perfshira

-15%

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOLEIL WATER WITH B-CAROTEN TAN SFP30+200ML

Përvec spektrit mbrojtës, ideal soleil water bronze mundeson dhe një përshpejtim të procesit të nxirjes duke patur në përmbajtje beta-caroten.
Formula po ashtu përmban dhe ujë termal Vichy duke mundësuar hidratim që zgjat!
I përshtatshëm për aplikim në fytyrë dhe trup.
SPF 30 mundeson nje spekter te gjere mbrojtes
Tekstura ne forme uji mundeson perthithje te shpejte dhe nuk le ndjesine ngjitese te nje vaji
Beta karoteni i shton vetine antioksiduese per nej nxirje qe zgjat dhe uniforme.
Eshte i pershtatshem edhe per lekurat me sensitive

Aplikohet cdo dy ore dhe keshillohet si per fytyre dhe trup 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori