CAPITALSOLEIL PROT WATER HYDR AC.HYAL SFP30+200ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,805.00

Pagesë me para në dorë

L3,300.00 Taksa te perfshira

-15%

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEALSOLEIL PROT WATER HYDR AC.HYAL SFP30+200ML

Ideal soleil water protetctive, pervec se siguron nje mbrojtje te sigurt vlen te permendet edhe efekti hidratues qe mundesohet nga prania e acidit hialuronik.
I pasur me 40% Vichy uje mineral, spekter i gjere UV mbrojted dhe acida hialuronik hidratues.
Ka nje formule te lehte e cila perthithet lehte dhe nuk ndjehet lekura e renduar apo ngjitese.
Acidi hialuronik pervec hidratimit lemon dhe vijat e shprehise ne fytyre. Formuluar per lekurat edhe me te ndjeshme keshtu qe mund te aplikohet si ne fytyre dhe trup.

Aplikohet cdo dy ore gjate ekspozimit ne diell

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori