PHYTOMILLESIME MM CLEANSING CARE CREAM 30ML Trego me te zmadhuar

PHYTOMILLESIME MM CLEANSING CARE CREAM 30ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOMILLESIME MM CLEANSING CARE CREAM 30ML

Krem larës me funksion pastrues për flokun e skalpin dhe fikson ngjyrën e tyre, e cila zgjat më shumë duke mos e humbur ngjyrën edhe pas larjeve të vazhdueshme.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakt nga Red Love Apple: fikson ngjyrën dhe mbron fibrën e flokut
  • Ekstrakte Edelweiss: efekt anti-oksidant dhe zbutës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të thatë në zona të ndryshme derisa te jetë aplikuar në të gjithë skalpin. Masazhohet lehtë dhe shpërndahet pergjatë gjithë gjatësisë së flokëve. Lihet për 2-5 minuta, emulsionohet me ujë dhe më pas shplahet.

Për një larje më të shpejtë, aplikohet në flokë të lagur, lihet 2-3 minuta, masazhohet dhe shplahet me ujë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori