Milupa Pappa Lattea Riso-Banana*250G Trego me te zmadhuar

Milupa Pappa Lattea Riso-Banana*250G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L480.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA PAPPA LATTEA RISO-BANANA*250G

KREM ORIZI ME BANANE

Drithërat Milupa përmbajnë elementët ushqimorë bazë,shije të reja dhe komplekse për të plotësuar një dietë të larmishme.

Përbërësit:

*13 Vitamina 

*Minerale

Përgatitja :

Vendos sasinë e duhur të drithërave ,më pas shto sasinë e ujit .Përziej derisa të bëhet një pure e butë.

Për fëmijë nga katër muaj e lart.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori