PHYTOMILLESIME MM COLOR-ENHANCING SHAMPOO 50ML Trego me te zmadhuar

PHYTOMILLESIME MM COLOR-ENHANCING SHAMPOO 50ML

Produkt i ri

6 Artikuj

In stock

L700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOMILLESIME MM COLOR-ENHANCING SHAMPOO 50ML

Shampo e formuluar për flokë të lyer. Formula e saj penetron në fibrën e flokut duke mundësuar fiksim të zgjatur të ngjyrës së tyre. Shtresa mbrojtëse e krijuar i fikson pigmentet duke mos lejuar largimin e tyre pas larjes së flokëve. Efekt hidratues dhe zbutës për flokët.

Përbërës aktiv:

  • Gjalp Argani: ushqyes e riforcues
  • Ekstrakt Hibiscus: hidraton dhe zbut
  • Ekstrakt nga Red Love Apple: fikson ngjyrën dhe mbron fibrën e flokut
  • Ekstrakte nga lule e fryti i mollës: i jep shkëlqim flokut

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur. Shplahet me ujë dhe riaplikohet. Lihet për 2-3 minuta dhe shplahet me ujë. Më pas këshillohet përdorimi i Phytomillesime mask për një rezultat optimal.

Mund të përdoret 2-3 herë në javë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori