LIERAC LIFT INTEGRAL EYE LIFT SERUM 30ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFT INTEGRAL EYE LIFT SERUM 30ML

Veprim lifting specifik mbi qepallat e syve.

I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky krem eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasuruar me nje kompleks vegjetal kunder qeskave poshte syve dhe nxirjeve nga lodhja, me base albero della seta + erba divina. 

Nje teksture aktive serum-xhel qe bashkon dy polimere natyrale te cilet formojne nje film lifting dinamik mbi konturin e syve.

 Aplikohet ne mengjes dhe darke ne konturin e syve dhe qepalla.

Principet aktive:

Ekstrakt Mogano

Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.

Ekstrakti tulipanit lejla

Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.

Koncentrati Hyalu-3

Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)

kompleks vegjetal kunder qeskave poshte syve dhe nxirjeve nga lodhja:

albero della seta + erba divina

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori