PHYTOKERATINE EXTREME CLEANSING CARE CREAM 75 ML Trego me te zmadhuar

PHYTOKERATINE EXTREME CLEANSING CARE CREAM 75 ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,890.00

Pagesë me para në dorë

L2,520.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE EXTREME CLEANSING CARE CREAM 75 ML

Krem lares pa agjente shkumues qe floket tuaj do ta adhurojne. I pershtatshem per floke te thate dhe te demtuar. Pastron skalpin dhe floket nderkohe qe dhe ben riparimin e tyre. 

Perberes aktive:

- Dekoksion Saponariesh - pastrojne skalpin dhe floket. 

- Keratina bimore - penetron ne fibren e flokut duke e riparuar dhe mbrojtur ate.

- Vaj Buriti dhe Baobabi - ushqejne flokun dhe e hidratojne ate.

Menyra e perdorimit:

-  Trajtim i shpejte - aplikohet ne floke te lagur ne gjithe gjatesine e tyre deri ne rrenje. Masazhohet edhe ne pjesen e skalpit. Lihet 2-3 minuta dhe shplahet me uje. 

- Trajtim intensiv - per nje veprim ne thellesi te fibres aplikohet dhe ne floke te thate. Aplikimi behet ne skalp dhe gjate masazhimit kremi perhapet edhe ne gjatesine e flokeve. Lihet 2-5 minuta dhe me pas shtohet uje pak e nga pak duke emulsionuar. Ne fund behet shplarje me uje te bollshem. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori