PHYTOCOLOR BOX 6.7+PHYTOCOLOR 6.7 FREE

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,940.00

Pagesë me para në dorë

L4,900.00 Taksa te perfshira

-40%

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOCOLOR BOX 6.7

Phytocolor Box ofron nje eksperience unike te lyerjes se flokeve ne shtepite tuaja, me nje rezultat profesional. Nje ritual trajtimi i kompletuar:

Pergatites: Box ofron nje trajtim pergatites per fibren e flokut ne gjatesi duke uniformizuar porozitetin per nje rezultat homogjen.

Lyerja:  Trajtimi i ngjyrosjes mbyll dhe lemon demtimet e flokut per te  fiksuar ngjyren.

Pas: Voile mbrojtes i ngjyres dhe e ve me ne dukje.

4 aksesoe rpofesionale inspiruar rutines se parukerise: Kremi mbrojtes i kontureve te fytyres, nje penel aplikues, nje mushama mbrojtese dhe nje pale doreza rezistente.

Nje ngjyrosje me nje performance te larte:
Ngjyre e thelle, natyrale dhe shkelqim
Mbulon 100% thinjat dhe ngjyre qe zgjat ne kohe
Pa Amoniak, pa PPD, pa RESORCINE, pa PARABENE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori