LIERAC LIFT INTEGRAL NIGHT RESTRUCT CREAM 50ML Trego me te zmadhuar

LIERAC LIFT INTEGRAL NIGHT RESTRUCT CREAM 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L9,520.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFT INTEGRAL NIGHT RESTRUCT CREAM 50ML

Efekt lifting i menjehershem

I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky krem nate eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasuruar me ekstrakt xhinxheri me veprim drenues dhe definues se konturit te fytyres.

Nje teksture e pasur, nje krem qe permban emulsionues vegjetale i cili formon nje film me efekt mburoje mbi siperfaqen e lekures.

 Nje arome e fresket dhe e kendshme e bimeve te bardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

Aplikohet ne darke pas pastrimit te fytyres me lares.

Principet aktive:

Ekstrakt Mogano

Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.

Ekstrakti tulipanit lejla

Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.

Koncentrati Hyalu-3

Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)

Ekstrakt Xhinxheri

Veprim drenues

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori