LIERAC LIFT INTEGRAL MASQUE LIFT FLASH 75ML Trego me te zmadhuar

LIERAC LIFT INTEGRAL MASQUE LIFT FLASH 75ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFT INTEGRAL MASQUE LIFT FLASH 75ML

 Efekt lifting i menjehershem

I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky krem dite eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age.

Teksture e fresket, ne xhel, dy here me i perqendruar ne principe aktive krahasuar me kremin rimodelues. Tekstura e pasur me polimere bioteknologjike, per nje efekt lift, tendosje e dukshme, dhe me pigmente perle per nje efekt te nje lekure te bukur te menjehershem.

Nje arome e fresket dhe e kendshme e bimeve te bardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

Menyra e perdorimit:

Perdoret disa here ne jave sipas deshires:

Aplikohet nje shtrese e holle maske me efekt “patch” ne lekure te thate.

Lihet te thahet per 5-10 minuta, deri ne perthithje te plote. Heq sasine e tepert me nje cope pambuku ose garze te bute. Nuk shpelahet.

 

Principet aktive:

Ekstrakt Mogano

Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.

Ekstrakti tulipanit lejla

Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.

Koncentrati Hyalu-3

Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)

 

 

 

 

 

 

 

 Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori