LIERAC LIFT INTEGRAL SCULPTING LIFT CREAM 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L9,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

Efekt lifting qe duket cdo dite

I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky krem dite eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasur me vaj Tiare me veti hidratuese.     

Nje teksture innovative e cila permbyll dy polimere natyrale te cilet formojne nje film ne siperfaqen e lekures per nje efekt lifting te menjehershem.

Nje arome e fresket dhe e kendshme lulesh tebardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

Aplikohet ne mengjes dhe darke duke evituar konturin e syve.

Principet aktive:

Ekstrakt Mogano

Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.

Ekstrakti tulipanit lejla

Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.

Koncentrati Hyalu-3

Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)

Vaj I luleve Tiare

Veprim hidratues

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori