Liftactiv Supreme P Normale/Mixe 50Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Liftactiv Supreme P Normale/Mixe 50Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,420.00

Pagesë me para në dorë

L5,200.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIFTACTIV SUPREME P NORMALE/MIXE 50ML

LIFTACTIV SUPREME LEKURE NORMALE/MIKSE

Rrudhat e shënuara, humbje tё tonifikimit, lëkurë e lodhur nё fund tё ditёs,për lekurë normale/mikse

Përbërësit:

Rhamnose 5%- një derivat natyral i një bime qe ndihmon për të ristrukturuar dhe korigjuar shenjat e moshës.

Perdorimi:aplikoni një sasi kremi ditën dhe/ose natën në lëkuren e pastruar

Testuar dermatologjikisht në lëkurat e ndjeshme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori