Vichy Neovadiol Compesating Complex  Pnm 50Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Neovadiol Compesating Complex Pnm 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY NEOVADIOL COMPESATING COMPLEX PNM 50ML

KREM RIDENSIFIKUES PER LEKURAT NORMALE/MIKSE

Humbje e densitetit tё lёkurёs, lёshim i teksturёs ,.
  pёrfundim kemi :
linja tё rimodeluara tё fytyrёs, tipare tё zbutura dhe njё rehati totale tё lёkurёs.
Lёkura duket mё e tonifikuar,e mbushur me lipide , tiparet rigjejnё elasticitetin , tonifikimin dhe komfortin e humbur.

RISI PЁR NJЁ LЁKURЁ TЁ PLAKUR: Proteic Gf, Pro-Xylane e omega 3-6-9*: Elemente aktive tё nevojshёm pёr ristrukturimin dhe ushqimin e indeve tё lёkurёs.

 Pёrdorimi :

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori