Phytovol Actif Spr Cap 125Ml Trego me te zmadhuar

Phytovolum Activ Spray 125ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,590.00

Pagesë me para në dorë

L2,120.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

Phytovolum Activ Spray 125ml

Spray per floke te holle i cili i jep volum dhe mban gjate stilimin.

Përbërës aktiv:

Aminoacide e keratine: mbeshtjellin fijen e flokut duke i zmadhuar diametrin

Menyra e perdorimit:

Aplikohet ne floke te lagur duke i dhene perparesi rrenjes dhe mban gjate stilimin ne floke me tendence te yndyrshme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori