Lierac Micro-Abrasion Krem 30ml Trego me te zmadhuar

Lierac Micro-Abrasion Krem 30ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,660.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MICRO-ABRASION KREM 30ML

Eksfolimi mekanik, i domosdoshëm për bukurinë e lëkurës tonë, është një veprim periodik që duhet të kryhet një ose dy herë në javë dhe lejon që lëkura të eksfoliohet në thellësi, të zvogëlohen njollat (post akne, post kirurgjikale) të parandalohet dhe korrigjohet plakja e lëkurës (fillestare apo e përparuar), humbja e ndriçimit, tonicitetit, rrudhat dhe dehidratimi i lëkurës. Rezultati i këtij trajtimi është një hollim i strukturës së lëkurës dhe një ndriçim më i mirë.

Përbërës aktiv:

  • Kristale Alumini 25%: stimulojnë rinovimin qelizor, mikroqarkullimin dhe ri-oksigjenimin e indeve
  • Urea 3%: hidratim dhe tolerancë

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet 1 ose 2 herë në javë mbi të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë paraprakisht të njomura. Me mollëzat e gishtave aplikoni masazhe rrethore për dy minuta. Të shpëlahet me ujë të bollshëm.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori